Skupina MOL zve talentované absolventy do svého programu GROWWW

17.5.2017

Skupina MOL zve talentované absolventy do svého programu GROWWW

Přihlas se do programu GROWWW Skupiny MOL, staň se odborníkem a ovlivni ropný a plynárenský průmysl.

GROWWW, náborový a rozvojový program Skupiny MOL, hledá talenty i v roce 2017. Čerství absolventi a mladí odborníci, jejichž pracovní zkušenost nepřesáhla jeden rok mají nyní možnost spojit svoji budoucnost s jednou z největších společností ve střední a východní Evropě a ucházet se o celkem 175 pracovních míst, které Skupina MOL otevírá v deseti zemích světa včetně České republiky. Nejde jen o jedinečnou příležitost rozvíjet své profesní cíle či pracovat v mezinárodních týmech, ale také příležitost podílet se na implementaci nové strategie Skupiny MOL.

„Program mi poskytuje přehled o firmě a jejím fungování a petrochemickém průmyslu jako celku. Mám příležitost se učit přímo od profesionálů z oboru a spolupracovat s nimi," říká souhrnně Nikol Kurtulíková, která v rámci programu získává zkušenosti v týmu generálního ředitele MOL Česká republika.

Pokud jsi absolvent a ještě váháš, zda to zkusit, klikni zde https://molcesko.cz/cz/kariera, podívej se na videa https://molcesko.cz/cz/kariera/studenti-a-absolventi/growww nebo roluj níže a podívej se přímo na otevírané pozice.

 

a2_plakat_growww-page-001.jpga2_plakat_growww-page-002.jpg

 

TAK KÝM CHCEŠ BÝT TY? STAČÍ SI VYBRAT:

NETWORK PLANNER GROWWWER

Zoom gallery

CORPORATE SERVICES SUPPORT GROWWWER

Zoom gallery

HR ANALYST & DATABASES ADMINISTRATOR GROWWWER

Zoom gallery

SALES SUPPORT GROWWWER

Zoom gallery

RETAIL OPERATIONS GROWWWER

Zoom gallery

Institut energetické ekonomie > Ze světa energetiky > Články > Skupina MOL zve talentované absolventy do svého programu GROWWW