Přidej se k nám do týmu!

22.8.2016

JSI NABIT ENERGIÍ?

Studuješ VŠE, IES či ČVUT…

Přidej se k nám do týmu!

 

"Úspěšné společnosti nenajímají kvalifikované lidi, které pak motivují; najímají motivované lidi a ty pak inspirují …"

[Simon Sinek – „Začněte s proč“] 

 … ani my nehledáme skupinu energetických expertů, ale několik nových kolegů, zapálených pro to, co je baví. Právě tak ani náhodou nežádáme týdně 20 hodin Tvého času, bude-li vše šlapat, na čase, který u úkolu strávíš, nám nezáleží.  

   

JSI NADŠENÝ DO MARKETINGU?

 U nás si můžeš zkusit jakoukoli strategii. Máš-li inspiraci a chceš-li ukázat, co v Tobě je, budeš mít ve veškeré propagaci a jejím plánování volnou ruku. A pokud Ti to půjde, rádi Tě doporučíme některé z našich partnerských firem.

 

JE PROJEKŤÁK TVÉ DRUHÉ JMÉNO?

 Máš rád/a výzvy a nebojíš se organizace přednášek, kulatých stolů ani konferencí, pak jsi to Ty, koho hledáme. Zkus si project management v praxi a vytvoř si síť skvělých kontaktů, které Ti možná v budoucnu zajistí i výborné uplatnění.

 

RÁD JSI TÍM, KDO PŘITAHUJE PENÍZE?

 Staň se naším fundraiserem! Máš skvělé vyjednávací schopnosti a dokážeš se bavit o penězích? Máme širokou síť partnerských firem a můžeš to být právě Ty, kdo před nimi budu reprezentovat IEE!

 

NEBO JSI SOCIAL MEDIA LOVER?

 Pokud pro Tebe social media neznamenají jen nezvladatelnou závislost na Facebooku, ale rozumíš trochu marketingu a správa těchto kanálů Ti není cizí, moc rádi Tě přivítáme v našem týmu. Umíš-li k tomu psát kratší články, rychle sumarizovat informace nebo máš zkušenost se správou webu, budeme nadšeni!

 

ZAJÍMÁ TĚ ENERGETIKA A NA POZICI TI NEZÁLEŽÍ?

 Žádný z předchozích profilů Tě nevystihuje, ale naopak by ses rád/a již při studiu přiblížil/a vytouženému zaměstnavateli? Skvěle! Řekneš-li nám, který to je, rádi Tě k němu přímo nasměrujeme a k tomu Ti najdeme činnost, která Ti bude nejlépe sedět.

 

Nevybral/a sis, ale přesto bys o spolupráci s námi měla zájem? Napiš nám na a určitě se domluvíme.

 

Těšíme se na Tebe!

010_78_letak_nabor_3_smaller.jpg