Pozvánka: Obchodování s energiemi - cena versus riziko (Amper Market)

22.4.2017

IEE vás zve na přednášku firmy Amper Market na téma "Obchodování s energiemi - cena versus riziko", která se zaměří na tři hlavní body: fixní cena a postupný nákup, sezónnost nákupu v roce, vývoj denního trhu vs. cena budoucí dodávky. Hostem bude obchodní ředitel Amper Market, pan Viliam Grácz.  Již ve čtvrtek 27.4.2017 od 18:00 v místnosti RB 212, VŠE.

 

Ing. Viliam Grácz

Obchodní ředitel

Po absolvování obchodní fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze působil jako vedoucí oddělení řízení rizik v oblasti mezinárodního obchodu. V dalším období pracoval ve vedoucích pozicích nadnárodních společností v sektoru podnikových služeb (v marketingovém a podnikovém poradenství). Šest let působil jako ředitel agentury DDB Needham Worldwide a sedm let v poradenské divizi společnosti Ernst & Young, kde se stal i jedním z partnerů. V roce 2003 založil společnost Brain Logistics, zaměřenou na poskytování poradenských služeb malým a středním podnikům. Je spoluzakladatelem společnosti Amper Market.

Odkaz na událost: https://www.facebook.com/events/249608608841560/

 

b3.jpg

Institut energetické ekonomie > Kalendář akcí > Přednášky > Pozvánka: Obchodování s energiemi - cena versus riziko (Amper Market)