Pozvánka na přednášku „Predikce vývoje spotřeby elektřiny v ČR“ (5/4/2016)

29.3.2016

Pozvánka na přednášku „Predikce vývoje spotřeby elektřiny v ČR“ (5/4/2016)

Chcete vědět, jak je na tom vývoj spotřeby elektřiny v ČR podle profesionálů z EY? Tak přijďte v úterý 5. dubna do RB210 na VŠE na přednášku pana Stanislava Trávníčka.

Pan Trávníček, který v EY v současné době zastává pozici senior konzultanta v oddělení Advisory Services se zaměřením na Power&Utilities, vystudoval České vysoké učení technické v Praze v oboru Ekonomika a řízení v energetice, kde získal titul Ing. a PhD. Do pražské kanceláře EY nastoupil v roce 2012, předtím byl zaměstnán jako ředitel odboru elektroenergetiky na Energetickém regulačním úřadu. Podílel se také na tvorbě prováděcích právních předpisů k energetickému zákonu a zákonu o podpoře obnovitelných zdrojů.

Úterní přednáška bude, jak název napovídá, řešit problematiku budoucí spotřeby elektřiny v ČR. Součástí přednášky bude mimo jiné analýza struktury spotřeby a popis dopadů elektromobility a mikrozdrojů na soustavu.

Účast na přednášce se započítává do certifikátu IEE. Na přednášku není nutné se registrovat.

Budeme se těšit na vaši účast!

 

Tým IEE

Institut energetické ekonomie > Kalendář akcí > Přednášky > Pozvánka na přednášku „Predikce vývoje spotřeby elektřiny v ČR“ (5/4/2016)