Pozvánka na přednášku: Multi-Commodity Trading House - Jak to u nás funguje?!

19.10.2017

Již v úterý 31.10 se můžete těšit na předášku, která bude zaměřena především na obchodování a cenové vývoje strategickcýh komodit jako je uhlí a ropa. Od Igora Paholka, předsedy představenstva společnosti EZPADA, se dále dozvíte jaký je work flow v této mezinárodní společnosti, jaké analýzy a procesy předchází samotnému obchodu nebo jaké jsou hlavní strategie obchodníka s energetickými komoditami. Nebudou chybět ani autentické reporty. V rámci diskuse bude prostor pro debatu například o vývoji a perspektivách ropy a uhlí na světových trzích, vlivu a síle OPEC nebo o útlumu těžby a spotřeby uhlí v Číně. 

Oproti přednášce Finanční a energetické trhy (út 24.10) bude tato akce zaměřena především na uhlí, ropu a konkrétního specializovaného obchodníka, kdežto první zmíněná akce bude na energetické trhy nahlížet více ze široka. Ideální tedy je navštícit obě přednášky pro získání komplexních informací. 

Akce se uskuteční v místnoti RB 212.

web_akce.jpg

Institut energetické ekonomie > Kalendář akcí > Přednášky > Pozvánka na přednášku: Multi-Commodity Trading House - Jak to u nás funguje?!