Pozvánka na přednášku KI: Behind the Energy Trading

16.3.2017

Pozvánka na přednášku KI: Behind the Energy Trading

Zajímáš se o obchodování komodit nebo například o fungování EPH? Pak Tě srdečně zveme na přednášku Klubu investorů na níž se IEE formálně podílí, a kde vystoupí hned dva odborníci společnosti EP Commodities. Přijď již ve středu 22.3.2017 do RB 209 a nenech si tuto jedinečnou příležitost ujít!

Hosty budou: 

Miroslav Haško je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze a zároveň držitelem prestižního CFA certifikátu. Od roku 2016 působí jako předseda představenstva společnosti EP Commodities, která je součástí skupiny EPH a primárně se soustředí na trading s rozsáhlým spektrem energetických komodit. Pan Haško se v energetickém sektoru pohybuje již od počátku své kariéry, kdy pracoval jako poradce představenstva a jednatel firmy u poskytovatele plynu SPP. Současně zároveň přes 6 let působí v sekci Mergers & Acquisitions v Energetickém a průmyslovém holdingu (EPH) a přes 3 roky jako člen představenstva SPP Infrastructure.

Jakub Maštalíř je taktéž absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze. Kariéru v energetice zahájil ve společnosti RWE, kde se zabýval oceňováním nabídek koncovým zákazníkům. Dále působil jako portfolio manažer ve společnosti Slovenské elektrárne, kde zajišťoval širokou škálu činností jako např. reporting a analýzu nabídek koncovým zákazníkům, monitorování a analyzování dlouhodobého a krátkodobého nákupu a hlavně řízení portfolia zahrnujícího největší koncové zákazníky v ČR či nejrůznější typy obnovitelných zdrojů. Momentálně působí více než dva roky ve společnosti EP Commodities jako gas trader a od začátku roku 2017 již na pozici Head of Gas Trading.

Více informací zde: http://www.klubinvestoru.com/cs/events/detail/203 či https://www.facebook.com/events/1379057972150611/

Institut energetické ekonomie > Kalendář akcí > Přednášky > Pozvánka na přednášku KI: Behind the Energy Trading