Pozvánka na konferenci: Budoucnost alternativních paliv v osobní dopravě

20.4.2016

Pozvánka na konferenci: Budoucnost alternativních paliv v osobní dopravě

Institut energetické ekonomie FFÚ VŠE Vás zve na konferenci Budoucnost alternativních paliv v osobní dopravě, která se koná 2. května na VŠE. Zástupci společností BMW, Škoda Auto a Volvo Vás obeznámí s tím, jakým způsobem přistupují k využívání nekonvenčních zdrojů, představí Vám výhody jejich technologie a zároveň nastíní jejich vývojářské vize.

Všechny automobilky navíc přivezou své vozy (BMW i3, Škoda Octavia CNG a Volvo XC90 T8 Twin Engine AWD), které budou celé odpoledne vystaveny v exteriérech VŠE. Odhalte, jak si moderní technologie hledají cestu mezi osobní vozy a zjistěte, jak bude vypadat automobilový trh blízké budoucnosti!

Těšit se můžete také na soutěž o BMW i3 na víkend a další velmi zajímavé ceny!

Program začíná ve 14h vystavením vozů a završený bude večerní sérií přednášek, která bude probíhat od 18h v posluchárně NB C na VŠE. 

Za automobilku BMW vystoupí pan Roman Pilát, iMobile Sales Advisor. Za stranu Škoda Auto přijal pozvání pan Martin Hrdlička, vedoucí vývoje agregátů, a automobilku Volvo bude reprezentovat pan Martin Mazari, Product & Pricing Manager.

Nad akcí převzal záštitu děkan Fakulty financí a účetnictví doc. Ing. Ladislav Mejzlík, PhD.

Akce se koná s podporou Česká spořitelna, a.s.

Účast na konferenci se započítává do Certifikátu IEE.

 

FB událost: www.facebook.com/events/258201697861943/

Institut energetické ekonomie > Kalendář akcí > Další akce > Pozvánka na konferenci: Budoucnost alternativních paliv v osobní dopravě