Pozvánka: Finále EEC vol.5

30.11.2015 7. listopadu, VŠE (NB169)

Již za týden se uskuteční finále pátého ročníku soutěže odborných prací Energy Economics Contest. Slavnostní prezentace nejlepších prací ve třech kategoriích, z nichž odborná porota složená z partnerů EEC vybere vždy tu nejlepší, se uskuteční 7. listopadu v NB169.

V letošním ročníku se v soutěži sešly mimořádně kvalitní práce, které už samotné zúžení na tři favority v každé kategorii (bakalářská práce, diplomová práce, neabsolventská práce) udělaly zejména mezi diplomkami mimořádně obtížným. Nakonec však tým IEE vybral tři nejlepší práce v jednotlivých kategoriích a od minulého pátku se s nimi seznamují jednotliví porotci. Zásadním faktorem bude rovněž to, jak se soutěžícím podaří svoji práci prezentovat přímo před porotou a jak pohotově budou reagovat na otázky jejích členů. Vítězové kategorií získají finanční odměnu deset tisíc korun (v případě bakalářek) a patnáct tisíc korun v případě dvou vyšších kategorií. Všichni soutěžící pak obdrží hodnotné ceny od našich partnerů.

Harmonogram soutěže

15:45 – Registrace účastníků
16:00 - 16:45 - Prezentace kategorie bakalářské práce
Porada poroty a přestávka na kávu
17:00 - 17:45 - Prezentace kategorie diplomové práce
Porada poroty a přestávka na kávu
18:00 - 18:45 - Prezentace kategorie neabsolventská práce
Závěrečná porada poroty
19:00 - 19:15 - Vyhlášení výsledků a udělení cen

Upozorňujeme, že kapacitní možnosti místnosti jsou omezené, takže pokud si nechcete slavnostní finále nechat prací ujít, pak se registrujte na farkac@institutee.cz – na akci je vyžadováno společenské oblečení.

dddd.jpg