Ohlédnutí: "Budoucnost alternativních paliv v osobní dopravě"

6.5.2016

Závěrem jarního semestru si IEE připravil vrcholnou akci – konferenci s představiteli BMW, Škoda Auto a Volvo.

Nad konferencí s názvem Budoucnost alternativních paliv v osobní dopravě převzal záštitu osobně pan děkan Fakulty financí a účetnictví, Ladislav Mejzlík. Akce se konala s podporou Česká spořitelna, a.s.

Všechny pozvané automobilky využily možnosti vystavit své reálné modely v exteriéru VŠE – s touto částí programu byla rovněž propojena soutěž o hodnotné ceny, do níž věnovaly ceny právě jednotlivé automobilky a např. BMW výherce odměnilo zapůjčením modelu i3 REX na víkend. Na přednáškovou část konference přijali pozvání za společnost BMW Group CZ Petr Minařík (Sales Director) a Roman Pilát (Mobile Sales Advisor). Zástupcem automobilky Škoda Auto při večerním programu byl Martin Hrdlička, Vedoucí vývoje podvozku a agregátu. Volvo reprezentoval Martin Mazari, Product  & Pricing Manager.

Jak dokládají přiložené prezentace i fotogalerie celá konference byla velmi důstojným završením vzdělávacích akcí IEE v akademickém roce 2015/2016. Již nyní pro vás připravujeme program na příští rok a vy se tak můžete na další pestrá témata.

Autor: Pavel Farkač

Institut energetické ekonomie > Kalendář akcí > Přednášky > Ohlédnutí: "Budoucnost alternativních paliv v osobní dopravě"