Kariérní večer "Najdi se v energetice"

5.5.2017

Kariérní večer "Najdi se v energetice"

Uvažujete o práci v energetice, láká vás trading nebo jste jen zvědaví, jak byste se v těchto oblastech mohli uplatnit? Pak přijďte již 9.5. na kariérní večer "Najdi se v energetice", kde budete mít jedinečnou možnost setkat se osobně se zástupci firem jako MOL Česká republika či ČEZ, ale i tradingových společností. Podrobné info a program naleznete v události. Akce je zdarma a bude zakončena RAUTEM umožňujícím diskuzi a výměnu kontaktů.

Podívejte se na program a přečtěte si profily vašich potenciálních zaměstnavatelů níže:

ODKAZ na událost je zde: https://www.facebook.com/events/1053847454747446/

(POTVRĎTE jen VAŠI ÚČAST)

 0001.jpg

 mol_logo.jpg

První společností, která se vám představí je MOL Česká republika, s.r.o. Již nyní se můžete níže podívat jaké kariérní možnosti nabízí a kde všude působí. V komentářích také naleznete video a grafiky.

Skupina MOL 
je vedoucí mezinárodní, integrovanou ropnou a plynárenskou společností se sídlem v Maďarsku s více než 75letou tradicí. Působí ve více než 40 zemích světa a zaměstnává téměř 28 000 lidí. Skupina MOL provozuje čtyři rafinérie a dva petrochemické závody v rámci integrovaného řízení dodavatelského řetězce v Maďarsku, na Slovensku a v Chorvatsku a její akcie se obchodují na burze v Budapešti, Varšavě a v Lucembursku. Do mezinárodní Skupiny MOL patří i společnost MOL Česká republika, druhý největší provozovatel sítě čerpacích stanic na českém trhu a vedoucí obchodní společnost na poli velkoobchodu v oblasti distribuce a prodeje motorových paliv a maziv. Ambicí Skupiny MOL v ČR je stát se první volbou pro zákazníky.

 

https://molcesko.cz/cz/
https://molgroup.info/en/
https://molcesko.cz/cz/kariera

Podívat se můžete i na video: https://www.youtube.com/watch?v=jdpxssjxi2E&t=58s

 

ezpada_logo.eps.jpg

Druhým účastníkem kariérního večera bude společnost Ezpada s.r.o. stejnojmenné obchodní skupiny, která se zabývá obchodováním s elektřinou, ropou, uhlím a zemním plynem na globálních komoditních trzích.

Ezpada Group 
was founded in April 2004 as a private company principally engaged in the wholesale trading of electricity with physical delivery and financial settlement, network capacity, coal, oil, gas and emission allowances. Ezpada is active on the worldwide commodity markets and plays an active and diversified role mainly on the European energy market conducting the trading activities from trading floors in Zug/Switzerland, Prague/Czech Republic, Munich/Germany, Istanbul/Turkey, Beograd/Serbia and Tel Aviv/Israel.

 

http://www.ezpada.com/
http://www.ezpada.com/aboutus.htm

 

čez.jpg

 

Třetím účastníkem večera bude Skupina ČEZ (níže naleznete též odkazy na kariérní možnosti a video).

ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Hlavní předmět podnikání skupiny tvoří výroba, distribuce, obchod a prodej v oblasti elektřiny a tepla, obchod a prodej v oblasti zemního plynu a těžba uhlí. Společnosti Skupiny ČEZ zaměstnávají téměř 27 tisíc zaměstnanců, nabízí tak různorodé pozice od ekonomických pozic a pozic v marketingu či obchodu; přes logistiku, až po elektrotechtiku či IT

 

https://www.cez.cz/cs/o-spolecnosti.html
http://kdejinde.jobs.cz/

 

Podívat se můžete i na video:https://youtu.be/BsYgB6w2Gl8

 

amp.png

Zvláštním hostem stojícím mimo standardní program bude firma Amper Market, a.s. (součást skupiny Amper Holding), jejíž zástupci se vám budou v průběhu večera také věnovat.

Společnost Amper Market, a.s. byla založena s cílem přímo uplatnit silovou elektřinu z nezávislých výrobních zdrojů převážně obnovitelného charakteru u koncových zákazníků. Ve střednědobém horizontu je hlavním cílem společnosti realizace průkopnického konceptu virtuální elektrárny, spočívající ve spojení decentralizovaných zdrojů a odběratelů elektřiny v jednotně monitorovaný a dispečersky řízený systém. Tento cíl je nyní postupně realizován. Současně s přípravou virtuální elektrárny jsou smluvně zajišťovány nové zdroje a budovány obchodní vztahy se zákazníky.

 

Hlavními zákazníky společnosti jsou podniky, města a obce. Na opačné straně nabízí společnost možnost výkupu elektřiny nezávislým výrobcům, kteří jsou klíčoví pro naplnění obchodního modelu společnosti. Všem partnerům nabízí profesionální a individuální přístup při spolupráci na budování moderní decentralizované energetiky.

http://www.ampermarket.cz/
https://www.facebook.com/amperholding/

Institut energetické ekonomie > Kalendář akcí > Další akce > Kariérní večer "Najdi se v energetice"