Kariérní večer "Najdi se v energetice"

5.5.2018

Kariérní večer "Najdi se v energetice"
Kariérní večer "Najdi se v energetice"
Kariérní večer "Najdi se v energetice"
Kariérní večer "Najdi se v energetice"

Uvažujete o práci v energetice, láká vás trading nebo jste jen zvědaví, jak byste se v těchto oblastech mohli uplatnit? Pak přijďte již 10.5. na kariérní večer "Najdi se v energetice", kde budete mít jedinečnou možnost setkat se osobně se zástupci firem jako ČEZ či EY, ale i tradingových společností. Podrobné info a program naleznete v události. Akce je zdarma a bude zakončena RAUTEM umožňujícím diskuzi a výměnu kontaktů.

Podívejte se na program a přečtěte si profily vašich potenciálních zaměstnavatelů níže:

ODKAZ na událost je zde: https://www.facebook.com/events/2546459592246088/

(POTVRĎTE jen VAŠI ÚČAST)

                                          ey_logo_small.png

 První společností, která se vám představí je Ernst & Young a jejich tým z oblasti poradenství v energetice. EY je světová špička v poskytování odborných poradenských služeb v oblasti auditu a daňového, transakčního a podnikového poradenství, jejímž cílem je přispívat nejen k rozvoji podnikatelské sféry, ale lidského společenství jako celku. Věnuje se též poradenství v oblasti energetiky. V současnosti má v ČR přes 1 100 zaměstnanců. EY poskytuje poradenské služby téměř 2000 českých i mezinárodních klientů a pracuje pro dvacet firem z české top 30 a pro všech pět největších bank v zemi. EY v České republice je součástí oblasti EMEIA, která byla v rámci firemní struktury vytvořena v roce 2008 a zahrnuje 87 poboček z Evropy, Blízkého východu, Indie a Afriky.

 

http://www.ey.com/

http://www.ey.com/cz/cs/home

http://www.ey.com/cz/cs/careers

 

ezpada_logo.eps.jpg

Druhým účastníkem kariérního večera bude společnost Ezpada s.r.o. stejnojmenné obchodní skupiny, která se zabývá obchodováním s elektřinou, ropou, uhlím a zemním plynem na globálních komoditních trzích.

Ezpada Group 
was founded in April 2004 as a private company principally engaged in the wholesale trading of electricity with physical delivery and financial settlement, network capacity, coal, oil, gas and emission allowances. Ezpada is active on the worldwide commodity markets and plays an active and diversified role mainly on the European energy market conducting the trading activities from trading floors in Zug/Switzerland, Prague/Czech Republic, Munich/Germany, Istanbul/Turkey, Beograd/Serbia and Tel Aviv/Israel.

 

http://www.ezpada.com/
http://www.ezpada.com/aboutus.htm

 

čez.jpg

 

Třetím účastníkem večera bude Skupina ČEZ (níže naleznete též odkazy na kariérní možnosti a video).

ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Hlavní předmět podnikání skupiny tvoří výroba, distribuce, obchod a prodej v oblasti elektřiny a tepla, obchod a prodej v oblasti zemního plynu a těžba uhlí. Společnosti Skupiny ČEZ zaměstnávají téměř 27 tisíc zaměstnanců, nabízí tak různorodé pozice od ekonomických pozic a pozic v marketingu či obchodu; přes logistiku, až po elektrotechtiku či IT

 

https://www.cez.cz/cs/o-spolecnosti.html
http://kdejinde.jobs.cz/

 

Podívat se můžete i na video:https://youtu.be/BsYgB6w2Gl8

 

Institut energetické ekonomie > Kalendář akcí > Další akce > Kariérní večer "Najdi se v energetice"