Další akce

17.12.2015 Ohlédnutí: Diskuse "Budoucnost evropského trhu s elektřinou"

Institut energetické ekonomie uspořádal 14. prosince 2015 společně se zpravodajským portálem EurActiv.cz diskusní setkání na téma Budoucnost evropského trhu s elektřinou. Cílem setkání bylo zprostředkovat debatu mezi aktéry působícími v České republice i na evropské úrovni k budoucí podobě evropského trhu s elektřinou, tzv. market designu. Diskuse se zúčastnili zástupci veřejné správy, soukromého i neziskového sektoru, mimo jiných Zbyněk Boldiš (ČEPS), Martin Hájek (Teplárenské sdružení ČR), Michal Šnobr či zástupce IEE Pavel Farkač.

Setkání mělo přispět již v rané fázi evropského legislativního procesu k získání důležitého přehledu o postojích hlavních zájmových skupin a mantinelech, ve kterých se bude pohybovat domácí debata týkající se prosazování národních zájmů v Evropské unii.

Fotogalerie k prohlédnutí zde. více

21.11.2015 Pozvánka: "Assessment centre nanečisto" (08/12/15)

Společnost EY, partner IEE, připravila jedinečnou možnost vyzkoušet si nanečisto Assessment centrum, které dnes bývá běžnou součástí výběrových řízení. více

3.11.2015 Pozvánka na konferenci "Excellence in Finance" Klubu fin. ředitelů (11/11/15)

Máme pro vás jedinečnou pozvánku na už jedenáctou Výroční konferenci Excellence in Finance Klubu finančních ředitelů,

která se uskuteční 11. listopadu 2015 v v hotelu Grand Majestic Plaza v Praze.
Svá vystoupení na konferenci potvrdili přední finanční ředitelé společností (PRE,a.s., NET4GAS s.r.o. a jiní) a ministr financí Andrej Babiš. Věříme, že tato konference bude pro vás zajímavou a jedinečnou příležitostí!
Počet pozvánek je omezen, proto v případě zájmu zašlete e-mail na sinkovic@institutee.cz do ČTVRTKA 5.11. 2015 !
Podrobný program k nahlédnutí zde.
Pozvánky poskytla společnost Arthur D. Little GmbH více

13.10.2015 Pozvánka na diskusi "Cesta k energetické unii a COP 21" (20/10/15)

Ministerstvo průmyslu a obchodu spolu s Ministerstvo životního prostředí a německými kolegy z Bundesministerium für Wirtschaft und Energie pořádá panelovou diskuzi Cesta k Energetické unii a COP 21: jak to vidí Berlín a Praha, která se uskuteční 20. října v budově MPO Na Františku. 

Více informací k nalezení zde

Tým IEE více

16.9.2015 Pozvánka na seminář "Historie a budoucnost jádra" (22/09/15)

Se začátkem nového semestru pro vás máme pozvánku na seminář Historie a budoucnost jaderné energetiky, který se bude konat 22. září 2015 v dopoledních hodinách na Masarykově koleji v Praze 6 - Dejvicích.

Pokud vás tato nabídka zaujala, přihlásit se můžete zde v sekci Registrace. Kapacita omezena! Vstup je zdarma.

Program semináře naleznete zde.

Tým IEE více

12.7.2015 Pozvánka na Letní školu energetické bezpečnosti (02-09/08/15)

The Energy Policy of the EU and its Position in Global Energy Environment
Letní škola Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity, 
Telč, Česká republika, 2. – 9. srpna 2015

Katedra mezinárodních vztahů a evropských studii Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity ve spolupráci s Mezinárodním politologickým ústavem Masarykovy univerzity, společností 50Hertz Transmission GmbH a společností ČEZ, a.s. si Vás dovoluje pozvat na čtvrtý ročník letní školy energetické bezpečnosti s názvem "The Energy Policy of the EU and its Position in Global Energy Environment". Letní škola se bude věnovat aktuálním otázkám mezinárodních vztahů a energetické politiky ve vztahu k Evropské unii a proběhne ve dnech 2. - 9. srpna 2015 v Univerzitním centru MU v Telči.

Na letní škole budou přednášet špičky ve svých oborech z České republiky i zahraničí. Například James Henderson z britského think-tanku Oxford Institute for Energy Studies; Silvia Haufe zastupující německého operátora přenosových sítí 50hertz GmbH; Aleksandra Lis z univerzity Adama Mickiewicze v polské Poznani; Václav Bartuška, velvyslanec České republiky pro energetickou bezpečnost; Petr Závodský, ředitel odboru výstavby jaderných zařízení společnosti ČEZ a další. 

Součástí letní školy bude také celodenní exkurze do jaderné elektrárny Temelín a bohatý společenský program. Absolvováním letní školy studenti získají 4 kredity systému ECTS.

V případě jakýchkoliv dotazů k letní škole nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu (SummerSchoolMU@gmail.com) nebo na našem profilu na Facebooku https://www.facebook.com/EnSecSummerSchool. 

Program letní školy
Summer School_Průvodní zpráva
poster2015.pdf více

2.6.2015 Pozvánka: IEE na Primátorkách (05/06/15)

Již tenhle pátek 5. června začíná v Praze slavný veslařský závod Primátorky, který se v Praze koná již od roku 1910. Letos bude dokonce soutěžit i osmiveslice VŠE. V Institutu jsme se rozhodli podpořit náš tým a jako jediní zástupci školy jsme si pro Vás na akci připravili vlastní stánek. Mimo seznámení s námi a našimi aktivitami se můžete těšit na fotbálek, deskové hry a energetický kvíz! 

Těšíme se na Vás na Náplavce v pátek od 16,00.

Tým IEE  více

12.5.2015 Pozvánka na konferenci "MERF" (13-14/05/15)

Máme pro vás jedinečnou příležitost zúčastnit se jedenáctého ročníku Mezinárodního energetického regulačního fóra, které se uskuteční 13. – 14. května 2015 v Kongresovém centru Praha. Svá vystoupení na konferenci potvrdilo více než třicet mezinárodních energetických expertů, představitelů vlád a regulátorů, kteří budou diskutovat současný vývoj a radikální změny energetiky v Evropě a ve světě, nové regulační postupy a nejasnou budoucnost dodávek zemního plynu v evropském regionu.

Pokud máte zájem seznámit se s nejvýznamnějšími hráči na energetickém trhu a s jejich názory na budoucí vývoj energetiky v Evropě, přihlaste se co nejdříve na e-mailu sinkovic@institutee.cz - kapacita omezena!

Aktuální program konference zde.

Tým IEE více

20.4.2015 Pozvánka na seminář "Elektřina pro podniky" (22/04/15)

Společnost Amper Market, partner IEE, v úterý a ve středu pořádá zajímavý dvoudenní seminář plný atraktivních hostů na téma "Elektřina pro podniky". Zítřejší část se odehrává v Praze, ta středeční v Brně. více

5.1.2015 Pozvánka na kurz "Výzvy energetické bezp. ČR" (09-13/02/15)

Zajímá Vás energetická bezpečnost? Chcete se dozvědět víc o výzvách v regionu střední Evropy, o možných hrozbách, o vlivu technologie na bezpečnost a o situaci v Ruské federaci?

Pražský institut bezpečnostních studií ve spolupráci s Masarykovou univerzitou v Brně pořádá od 9. - 13. února 2015 týdenní intenzivní kurz zaměřený na výše uvedená témata. Deadline pro přihlášení je 11. ledna 2015, více informací naleznete na stránkách PSSI zde.

Kurzu se v minulých letech zúčastnila naše spolupracovnice Zuzana Mjartanová a z vlastní zkušenosti ho může jenom doporučit! :)

Tým IEE více

Stránkování

<1 23 4 >
 
 
Loading...

Kalendář AKCÍ

Loading...

Kalendář AKCÍ

Energetika v událostech

 

 

 

 

IEE na Facebooku 

 

Twitter

 

 

Partneři