ČEZ Inovační maraton 2016

15.10.2016

ČEZ Inovační maraton 2016

ČEZ spouští Inovační maraton 2016. Hlavní cenou pro vítězný tým tentokrát bude placená stáž v ČEZ.

Druhý ročník ČEZ Inovačního maratonu proběhne na centrále Skupiny ČEZ 10. – 11. listopadu 2016. Akce je určena pro studenty a čerstvé absolventy vysokých škol, kteří se nebojí výzev a mají chuť na sobě pracovat a poznat fungování velké společnosti, ti budou mít 24 hodin na vymýšlení inovací a nových řešení uplatnitelných v praxi. Skupina ČEZ chce touto aktivitou nejen inovovat, ale také přitáhnout kvalitní absolventy vysokých škol. Loňský ročník oba cíle naplnil.

Inovační maraton je koncipován jako soutěž pro týmy, které řeší zadání spojené s reálnými potřebami společnosti. Během 24 hodin vymýšlí originální a inovativní řešení, přičemž úzce spolupracují se stratégy Skupiny ČEZ, od nichž mohou získat cenné zkušenosti. Spolupráce přináší výhody oběma stranám: studenti poznají fungování velké společnosti v praxi a naučí se inovativní techniky, firma na druhé straně ocení neotřelé nápady mladých lidí.

A jak se přihlásit?

Pošli ČEZ svůj životopis a krátké zamyšlení (oboje v ČJ nebo AJ) na téma:

Vyber českou firmu, která je v něčem výjimečně dobrá, uveď, v čem vyniká a navrhni, co by mohla dělat lépe. 
Rozsah zamyšlení: minimálně 1 slovo, maximálně 1 strana (čím kratší, tím lepší). Odpovědní formulář k odeslání CV i krátkého zamyšlení nalezneš v odkazu níže.

Pozor, uzávěrka přihlášek je 28.10.2016!

Více informací zde a odpovědní formulář poté tady.

 

Tým IEE

Institut energetické ekonomie > Partneři > ČEZ Inovační maraton 2016